Kamizelka Simms Freestone

 


Kamizelka można by powiedzieć podstawowy element ubioru, wyposażenia muszkarza.


Część jakby niezbędna ułatwiająca dostęp do różnych akcesoriów muszkarskich jak i ułatwiająca samo wędkowanie.
Ten niezbędny element o którym będzie parę słów to najtańszy model z oferty kamizelek Simmsa który mimo swojej ``taniości`` niewiele odbiega pod względem dokładności wykonania od topowych modeli.
Oczywiście nie znajdziemy w niej rozwiązań wykorzystanych w droższych i najlepszych kamizelkach Simmsa takich jak retraktory, magnesy, usztywniane kieszenie czy laminowane kieszonki, pomimo tego typu braków to pod względem funkcjonalności niczego jej nie brakuje.
Kamizelka uszyta jest z takiego samego materiału który jest stosowany przez Simmsa od wielu lat.Łatwy do czyszczenia odporny na prucie czy inne urazy mechaniczne.
Kamizelka ma klasyczny układ rozmieszczenia kieszeni spotykany w poprzednich modelach firmy.Z przodu na dole dwie duże kieszenie mieszczące bez problemu duże pudełka C&F zamykane na zamki YYK z jednym suwakiem.
Na dużych kieszeniach naszyte są cztery również dość pojemne kieszonki na drobiazgi.
Góra również tradycyjna dwie średniej wielkości kieszenie zamykane klapami na Velcro albo prościej na tak zwanego rzepa, na jednej z nich naszyta miękka część Velcro do przyczepiania np.pianki do wpinania muszek.
Natomiast na kieszonkach dodatkowo naszyte są płaskie kieszonki również zamykane na rzepa które idealnie nadają się na jakieś przypony czy miarkę.
Na kamizelką naszyte są takie podstawowe elementy jak uchwyty do zaczepienia muchówki czy plastikowe uchwyty do zaczepiania akcesoriów.
Bardzo ciekawym rozwiązaniem w stosunku do poprzednich modeli jest dojście do piersiowych wewnętrznych kieszeni z siatki które znajduje się na zewnątrz zaraz obok górnych zewnętrznych kieszeni,ciekawe rozwiązanie i dogodne dojście.
Od wewnątrz mamy jeszcze dwie duże płaskie kieszenie zamykane na suwak YYK które również są bardzo pojemne.
Plecy to tradycyjnie jedna duża kieszeń zamykana na zamek znajdujący się na wysokości łopatek,znajdziemy tam również plastikowy uchwyt do podbieraka.
Kamizelka jest bardzo wygodna tak że po całodniowej wyprawie nie odczuwa się dyskomfortu spowodowanego kamizelką lub jej złym rozplanowaniem i obciążeniem.
W wygodzie troszkę pomaga nam specjalny miękki kołnierzyk który ani nie uwiera ani nie drapie.
Wykonanie pierwszorzędne, jakość odszycia jest wręcz wzorcowa, a newralgiczne miejsca takie jak zakończenia zamków czy kieszeni dodatkowo przeszyte w celu wzmocnienia.
Jeżeli ktoś szuka przystępnej cenowo lekkiej i umiarkowanie ładownej kamizelki to jest ona doskonałym wyborem.
Polecam.


 


1 Kamizeleczka


2 Duża kieszeń zewnętrzna


3 Kieszeń górna


4 Płaska kieszonka


5 Dojście do wewnętrznej siatkowej kieszeni


6 Kołnierzyk


7 Wewnętrzna duża kieszeń


8 Uchwyt


9 Zamki


10 Wzmocnienie


 


 


 


 


 


 

Komentarze:
Dodaj komentarz:
*
*

* pola wymagane